Cele Czytelni

 

Głównym celem Czytelni Biznesowej jest stworzenie przestrzeni, w której specjaliści z różnych branż oraz pasjonaci będą mogli dzielić się własnymi spostrzeżeniami (lub przekazywać aktualności) z zakresu danej dziedziny poprzez publikowanie autorskich tekstów oraz wyrażanie opinii w dyskusjach tematycznych zamieszczanych pod artykułami. Zależy nam na tym, aby prezentowane teksty były atrakcyjne w formie i treści oraz wzbudzały jak najszersze zainteresowanie.

Współpraca w tym zakresie daje możliwość kreowania własnego wizerunku eksperckiego w danej kategorii i wzmocnienie marki prowadzonej przez siebie firmy, a co za tym idzie – nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenie kręgu kontrahentów i odbiorców. W związku z tym nasz serwis może być postrzegany jako alternatywa dla firmowych blogów, wolna od problemów z nimi związanych (np. stworzenie bloga, pozyskiwanie czytelników, pozycjonowanie, itp.).

Powyżej i poniżej każdego tekstu znajduje się informacja na temat autora artykułu. Funkcjonuje ona w myśl zasady, iż merytoryczny tekst na temat aktualnych spraw w danej branży (wraz z informacją o jego twórcy) jest bardziej wartościową formą promocji.

Dodatkowo, wspomniana adnotacja na temat autora jest również połączona co najmniej czterema bezpośrednimi odnośnikami (dwa w dziale „Autorzy” oraz powyżej i poniżej każdego tekstu) ze wskazaną przez niego stroną internetową, co umożliwia czytelnikom zapoznanie się z jej zawartością oraz ma wpływ na zwiększenie jej widoczności w Internecie.

Czytelnia Biznesowa połączona jest z portalem biznesowym solidnypartner.eu, stroną programu "Solidny Partner", a także profilem na Facebook’u odnoszącym się do każdej z trzech wyżej wymienionych witryn.

 

 

Czytelnia Biznesowa jest serwisem umożliwiającym dzielenie się własnymi spostrzeżeniami z różnych dziedzin poprzez publikowanie autorskich, merytorycznych tekstów oraz wyrażanie opinii
w dyskusjach tematycznych
(więcej w dziale Cele Czytelni).