Opublikuj tekst

Aby opublikować tekst należy:

 1. Stworzyć merytoryczny i unikatowy (nie występujący w danej formie w Internecie) tekst
  o długości od 2 000 do 50 000 znaków ze spacjami.
  W przypadku wcześniej stworzonego przez siebie artykułu, opublikowanego na własnym blogu lub zewnętrznych portalach informacyjnych, prosimy o przynajmniej częściowe jego zmodyfikowanie. Dzięki temu nie zostanie on uznany przez Google za zduplikowaną treść, co zwiększy jego wartość i pozycję w Internecie.
 2. Do tekstu można dołączyć dobrej jakości grafikę (najlepiej ok. 900 x 600 pikseli lub więcej) związaną z jego tematyką (zwiększa to atrakcyjność artykułu i prawdopodobieństwo opublikowania go w serwisie). Musi ona spełniać warunki umożliwiające ponowne jej wykorzystanie (np. pochodzić ze zbiorów darmowych grafik i zdjęć), bądź też osoba ją przysyłająca musi być jej właścicielem lub posiadać prawo do dysponowania nią. W przypadku tekstu o wysokiej wartości merytorycznej moderatorzy serwisu mogą samodzielnie wyszukać i dopasować odpowiednią grafikę.
 3. Poniżej opublikowanego artykułu zostanie umieszczona informacja o jego autorze, mogąca być jednocześnie bezpośrednim odnośnikiem do jego witryny, dlatego prosimy o załączenie nazwy autora i adresu strony głównej
  (nie podstrony!) lub strony w serwisie społecznościowym*
  . Szczególne przypadki będą rozpatrywane indywidualnie.
 4. Wskazać kategorię tematyczną istniejącą w serwisie, której dotyczy artykuł (bądź też zaproponować nową).
 5. Istnieje możliwość dodania dodatkowych odnośników (do podstrony, podstron lub strony głównej) w treści tekstu, związanych z wybranymi słowami kluczowymi. Opcja ta jest dostępna jedynie dla posiadaczy Konta Silver (jeden odnośnik w treści każdego artykułu) i Konta Gold (dwa odnośniki w treści każdego artykułu) w portalu biznesowym solidnypartner.eu (nie dotyczy to wersji testowych tych kont). W takim przypadku prosimy o informację na temat wybranych słów kluczowych i załączenie odnośnika lub odnośników (od myślników) lub połączenie słów kluczowych z odnośnikami już w treści e-mail’a.
 6. Celem portalu jest prezentowanie i promowanie tekstów dotyczących aktualności i istotnych spraw w różnych branżach, których autorami są osoby specjalizujące się w danej dziedzinie lub pasjonujące się nią. Prosimy o nie przesyłanie artykułów stanowiących jedynie reklamę produktów lub usług oferowanych przez autorów.

            Przykład właściwego tekstu

 1. Wysłać całość na adres: marketing@solidnypartner.eu.

Moderacja i publikacja artykułu są bezpłatne.

Taki sposób przygotowania materiałów do publikacji umożliwi moderatorom właściwy nadzór nad dodawanymi tekstami, co jednocześnie zapewni użytkownikom najwyższą jakość serwisu i prezentowanych w nim treści.

Weryfikacja przekazanych materiałów odbywa się zazwyczaj w ciągu 48 godzin (w dni robocze).

Nie zapewniamy, że każdy z przesłanych do nas tekstów zostanie opublikowany. Preferencje w zakresie publikacji artykułów mają użytkownicy zarejestrowani w portalu biznesowym solidnypartner.eu.

* podany adres będzie uznawany za jedyny poprawny odnośnik mogący pojawić się w dziale "Autorzy", informacji o autorze przy kolejnych artykułach oraz pod podpisem w komentarzach (dotyczy również użytkowników dodających tylko komentarze). Zabronione jest dodawanie linków w treści komentarzy.

Czytelnia Biznesowa jest serwisem umożliwiającym dzielenie się własnymi spostrzeżeniami z różnych dziedzin poprzez publikowanie autorskich, merytorycznych tekstów oraz wyrażanie opinii
w dyskusjach tematycznych
(więcej w dziale Cele Czytelni).