Co zyskasz jako autor

 

Co zyskasz publikując autorskie teksty w Czytelni Biznesowej?

  1. Kreowanie własnego wizerunku eksperckiego w danej dziedzinie i wzmocnienie marki prowadzonej przez siebie firmy.
  2. Możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia kręgu kontrahentów i odbiorców.
  3. Alternatywne rozwiązanie w stosunku do własnego, firmowego bloga wolne od problemów z nim związanych (np. stworzenie bloga, pozyskiwanie czytelników, pozycjonowanie, itp.).
  4. Promocję własnych działań lub prowadzonego przez siebie biznesu.
  5. Możliwość dzielenia się własnymi spostrzeżeniami (lub przekazywania aktualności) z zakresu danej dziedziny oraz wyrażania opinii w dyskusjach tematycznych zamieszczanych pod prezentowanymi artykułami.
  6. Bezpośrednie odnośniki do Twojej strony internetowej – dwa w dziale „Autorzy”, co najmniej jeden przy każdym tekście (dodatkowo dla użytkowników portalu biznesowego solidnypartner.eu posiadających: Konto Silver – jeden odnośnik w treści każdego artykułu, Konto Gold – dwa odnośniki w treści każdego artykułu) oraz jeden przy każdym dodanym komentarzu* – co umożliwi czytelnikom zapoznanie się z jej zawartością oraz wpłynie na zwiększenie widoczności w Internecie.

* zabronione jest wpisywanie słowa kluczowego zamiast podpisu w komentarzu. Wskazane działanie będzie powodowało brak publikacji komentarza. 

Czytelnia Biznesowa połączona jest z portalem biznesowym solidnypartner.eu, stroną programu "Solidny Partner", a także profilem na Facebook’u odnoszącym się do każdej z trzech wyżej wymienionych witryn.

 

Czytelnia Biznesowa jest serwisem umożliwiającym dzielenie się własnymi spostrzeżeniami z różnych dziedzin poprzez publikowanie autorskich, merytorycznych tekstów oraz wyrażanie opinii
w dyskusjach tematycznych
(więcej w dziale Cele Czytelni).